Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik gjoks i bardhë me llak në drurin e plepit

Kod: SAINT CASSAPANCA
lek 51.852,65

madein_italy

- +
Material
plep
Masat
100x51x44h
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini Living
Dizajn klasik gjoks i bardhë me llak në dru Saint
Gjoksi i bardhë me llak në drurin e plepit pasuruar me fraza nga poema "Cet amour" nga Prevert dhe dekorime që kujtojnë dashurinë që poezia shpreh, zbukuruar me dorë, për t’u vendosur si në dhomën e ndenjes ashtu edhe në zonën e gjumit. Prodhuar në Itali.

Produkte të shikuara së fundmi