Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn llambë murale në natyrë në argjilën H 120, Nina - Toscot

Kod: NINALAMP
lek 37.037,61 lek 46.447,16 -20%

madein_italy

- +
Material
argjila
Masat
baze 100x75 x L 290 x H 120 x P 155 mm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Llambë rekomande
4 x 1,7W
Vlerësimi i IP
IP 65
Material aplikues
terrakote
Toscot
Dizajn llambë muri, Nina - Toscot
Llamba e murit Nina - Toscot bazohet në format klasike të artit, elegante dhe e përshtatshme për çdo stil arkitektonik.
Kjo llambë muri realizohet në argjilë për përdorim të jashtëm, material i zgjedhur për rezistencën e tij, ndërsa shpërndarësi është në PMMA.
Ky objekt është hartuar plotësisht dhe punuar në Itali.
Llambë e pajisur me lumen LED 460 4 x 1,7W IP 65, kënd prej 3000K prej 95 °

Energjia në klasë : A ++ / E
Tensioni i furnizimit : 230V
Klasa e izolimit : klasa 1
Fuqia : 6,8 w udhëhequr

Llamba wal është e disponueshme në ngjyrat e mëposhtme:
- galestro;
- e bardhë;
- shwarz
Shoferi është i përfshirë

Toscot propozon modele ndriçimi, të cilat ndërthurin traditën Toskan të formave dhe dekorimeve të shtypura me dorë, duke filluar nga klasike në ato bashkëkohore.
Pjesë individuale të bëra me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit. Kujdesi për dekorimet dhe përfundimet u japin produkteve një vlerë të veçantë dhe hulumtimi krijues, i cili është baza e zbatimit të tyre, i kthen objektet në zgjidhjet e projektimit gjithmonë të azhurnuara.Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies