Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn llambë në natyrë në argjilë, Jules - Toscot

Kod: JULESLAMP
lek 43.744,41 lek 54.855,69 -20%

madein_italy

- +
Material
argjila
Masat
L 540 x P 250 x H 350 mm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Llambë rekomande
1 x GX53 max 7W
Vlerësimi i IP
IP 55
Material aplikues
terrakote
Toscot
Dizajn llambë dyshemeje në argjilë, Jules - Toscot
Koleksioni Jules e merr këtë emër nga një shoku i paharrueshëm për Colin Dinley dhe fëmijët e tij akoma pak: një Terrier Skocez i zi qesharake. Me këtë llambë kopshti i bëjmë homazhe atij.
Trodisni në 7 pjesë të ndryshme dhe grumbullohen me tokë në natyrë që gatuhen në 1260 °. Shtë ideal për tarraca gjatë verës, restorante, etj.

Llambë e lehta e përshtatshme, pa përfshirë :
- 1 x GX53 max 7W, IP 55.

Llamba është në dispozicion në ngjyrat vijuese:
- kabllo galestro dhe e zezë
- kabllo e bardhë dhe e pasme
- kabllo galestro e zezë dhe e zezë

Toscot propozon modele ndriçimi, të cilat ndërthurin traditën Toskan të formave dhe dekorimeve të shtypura me dorë, duke filluar nga klasike në ato bashkëkohore.
Pjesë individuale të bëra me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit.
Kujdesi për dekorimet dhe përfundimet u japin produkteve një vlerë të veçantë dhe hulumtimi krijues, i cili është baza e zbatimit të tyre, i kthen objektet në zgjidhjet e projektimit gjithmonë të azhurnuara.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies