Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn modern i Dizajnit në Hekuri me Ngjyra të bëra në Itali - Soffoco

Kod: SOFFOCO2
lek 6.907,02 lek 9.709,86 -29%

madein_italy

- +
Material
hekur
Masat
diametri 30 x P 10 cm
Koha e dërgimit
5/7 ditë pune
Viadurini Living

Sconce moderne e projektuar e prodhuar në Itali e punuar me dorë në prerje lazer rërë, propozoj ose hekuri fildishi.

Zgjedhja e ndriçimit në shtëpi duhet të jetë shumë e kujdesshme dhe e vëmendshme ndaj detajeve. Kombinimi i dritave është thelbësor për të mobiluar dhoma me stil, të krijoni atmosfera fituese dhe ta bëni shtëpinë komod.

Llamba e murit Soffoco përshkruan një kokë dushi elegante dhe të rafinuar, e aftë të parashikojë një lojë të lehta dhe hije mbi mur.
Punuar me dorë në Itali nga artizanë të aftë dhe me 100% të bëra në Itali materiale: hekur i prerë me lazer.
Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:

  • ivory;
  • slate;
  • rërë.

Soffoco është në gjendje të sigurojë çdo dhomë, nga zona e jetesës, në zyrë, në korridor, duke i kthyer ato në vepra të vërteta arti.
Llamba nuk përfshihet.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies