Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajni i Pezulluar i Mobiljeve për Banjë në Melamine Made in Italy - Belbel

Kod: BELBEL
lek 184.587,42 lek 258.422,40 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 180 x P 46 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
rrëshirë
Viadurini Collezione Bagno

Mobiljet e banjës kanë përbërje të pezulluar të modelit modern, të punuar me dorë në Itali në melaminë të bardhë mat.

Belbel është një përbërje e thjeshtë dhe e bollshme e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij të sinqertë dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar në melaminë të bardhë të lagur me rezistencë ndaj gërvishtjes me majë në W 90 x D 45 x H 27 cm, e karakterizuar nga një sirtar mdf i mbuluar në PVC të bardhë të errët me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një lavaman rrëshirë me efekt guri të lartë në W 100 x D 45 x H 12 cm;
  • dy njësi të murit të hapur në melaminë të bardhë të errët të W 78.2 x D 16 x H 17,5 cm secila;
  • një pasqyrë me një kornizë abs anuluese në L 47.5 x D 2 x H 100 cm me llambë LED me dritë të ftohtë 6000k (jo të zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies