Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn countertop lavaman në dru fosile të elektrizuar, Naturno

Kod: NATURNO
lek 86.888,22 lek 108.610,28 -20%
- +
Material
dru i fosile i petifikuar
Masat
L 40 x P 29 x H 15 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
18
Viadurini Bathroom
Larje dore për banjë të punuar në dru fosile të petrifikuar, Naturno
Naturno është një legen banakësh me duar në dru të petifikuar që është fosilizuar plotësisht për një periudhë milionëshe vjet.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies