Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dritë e tavanit të dizajnit modern, formë katrore, Nadir 6, e bërë në Itali

Kod: NADIR6-
lek 18.618,90

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Aldo Bernardi
Kontaktoni me ne nëse jeni të interesuar të blini më shumë se një artikull, ne do t'ju ofrojmë një zbritje të madhe!
Dritë e projektimit modern dritë, formë katrore, Nadir 6 nga Aldo Bernardi , i disponueshëm në versionin e betonit ose suvasë.

Prizë GX53
Fuqia 13 W

Linja Colacem® përfshin varëse, shufra kopshtesh dhe një seri njollash të formave dhe madhësive të ndryshme. Materiali i përdorur është betoni i llaçit, betonit ose fibrave të lehta.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies