Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dritë moderne prej 2 dritësh tavan Debby, e bërë nga polipropileni, 18x16 cm

Kod: DEBBY893
lek 13.513,72

madein_italy

- +
Masat
L.18 x H.38 x W.16cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të ndryshojë, nëse ky produkt nuk është i disponueshëm në depon tonë.
Viadurini Lighting
Dritë moderne prej 2 dritësh tavan Debby, e bërë nga polipropileni, 18x16 cm.
Llambë moderne e projektimit me shirita cilindrike në polipropileni të bardhë margaritar me dekorimin e fillit. Mbështetje metalike me bojë të bardhë.
Lidhja për llambën E14.

Llamba: 2x15 W max - E14 FBT (nuk përfshihet)

Viadurini Collezione Living kombinon ide, materiale dhe stil në mënyrë që të krijojë objekte për një përdorim të përditshëm të jetës. Në këtë koleksion të aksesorëve arredimi dizajni bëhet praktik dhe i arritshëm, ndërsa jeta e përditshme shndërrohet në një përvojë të jashtëzakonshme, duke interpretuar përsëri konceptin e dritës dhe hapësirës.
Metakrilati, polikarbonati, druri, termofuza dhe plastika e ricikluar marrin formë falë një përzierje krijimtarie dhe përvoje. Aksesorët e ndriçimit dhe mobilimit janë krijuar për të gjeneruar emocione dhe për të krijuar një sens të qartë të mirëqenies.
Kështu krijohen krijimet me një dizajn të lehtë, thelbësor dhe eko-të qëndrueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies