Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Faux-lëkure dhe pëlhurë Clou karafil, bërë nga My Home, dizajn italian

Kod: CLOU
lek 347.953,29

madein_italy

- +
Material
druri, pëlhura dhe eko-lëkura
Masat
H71xL96xW87 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Kolltuku im Home Clou në lëkurë dhe pëlhurë faux, të bëra në Itali
Clou është kolltuku nga marka italiane My Home, e cila karakterizohet nga një strukturë lineare dhe e lehtë, me jastëkë të mëdhenj dhe të butë të përdorur si mbështetëse, shtrëngime dhe ulëse.

Struktura prej druri e mbuluar me gome poliuretani dhe fibër poliesteri. Jastëkët e ulëseve, shtrëngimet e armëve dhe shpinës në poliuretani jo deformuese në dendësi të ndryshme dhe rreshtim të fibrave poliester të mbuluar nga pëlhura.
Baza në çelik tubular në ngjyrë baltë të llakuar me mbulesë të jashtme në eko-lëkurë.

Përmasat: H 71 x L 96 x D 87 cm

E famshme dhe në buzët e secilit për elegancën dhe butësinë e saj, ajo do të arredojë dhomën tuaj të jetesës me stil.

NB .: A keni ëndërruar gjithmonë të keni një kolltuk të personalizuar? Tani mundeni, të kërkoni një citat dhe më shumë informacion në info@viadurini.co.uk, një ekip ekspertësh do të jetë i gatshëm t'ju ndihmojë!

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies