Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

H47cm stil i ngurtë druri i bërë në Itali Lorenzo

Kod: LORENZO
lek 69.370,44 lek 92.293,71 -25%

madein_italy

- +
Material
dru
Masat
H47xL27xP27 cm
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Living
H47cm stil i ngurtë druri i bërë në Itali Lorenzo
Stool i rehatshëm dhe i gjithanshëm i bërë nga druri i ngurtë me një përfundim bredhi.
E punuar me dorë, ajo mishëron gjithë artin e Made in Italy.

Matjet: H 47 x W 27 x D 27 cm.

NB:
Meqenëse këto janë sende të punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe citime shkruani tek klienti@viadurini.it . Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies