Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Ice bar celular në natyrë Iceboy nga Indu +

Kod: ICEBOY
lek 491.298,84
- +
Koha e dërgimit
2 javë pune
Indu+
Ice bar celular në natyrë Iceboy nga Indu +
Mbajini pijet tuaja të freskëta dhe afër!

-Mobile: rrotulloni shiritin tuaj kudo që dëshironi
- Mban pijet dhe ushqimin tuaj jashtëzakonisht të freskët falë kutisë së ftohjes me mur të dyfishtë
- Mund të përdoret me ose pa kube akulli. Asnjë energji e nevojshme
- Shumëfunksionale: tabela bar dhe anësore
- Për përdorim brenda dhe jashtë
- Jini të mirëorganizuar falë hapësirës për të ruajtur gotat, barishtet, etj
- Rrëshqitje në majë për qasje të lehtë dhe hapësirë shtesë pune
- Sistemi i butë i ngushtë
- Dizajn elegant
- Materiale me cilësi të lartë: tik (shkalla A), alumini i veshur me pluhur të zi, çelik inox
- Takoni për të lëshuar ujin dhe lidhjen e zorrës së kopshtit të llojit copë

Përmasat e jashtme të shiritit: 100 x 50 x 75 cm (e mbyllur) / 142x5 x 50 x 75 cm (e hapur)
Dimensionet e brendshme të kutisë së ftohjes: 31,7 x 31,7 x 35 cm; vëllimi 35,2 litra

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies