Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Karrige lëkundëse e dizajnit modern të veshur me susta në pëlhurën gri të errët Chloe

Kod: CHLOE
lek 42.342,99 lek 52.953,77 -20%
- +
Material
legno tessuto e metallo
Masat
L 65 x H 91 x P 100cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Karrige lëkundëse e dizajnit modern të veshur me susta në pëlhurën gri të errët Chloe
Karrige lëkundëse e tapicuar në pëlhurë. Këmbët në çelik të pikturuar me pulverizim. Patina në dru hirit (e larë me një leckë të thatë).
Karriget lëkundëse janë përsëri në modë. Dhe nuk është çudi që dizajni i tyre favorizon pjesën tjetër. Shtë një model që na çon drejt e në relaksimin më intensiv me atë përpara dhe prapa. Dizajni i tij është perfekt për të dekoruar të dy dhomat e ndenjes dhe dhomat e gjumit, pavarësisht nga stili. Në të vërtetë, këto karrige janë në rregull me gjithçka!

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies