Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Karrige lëkundëse në natyrë Cleo nga Talenti, e bërë në Itali, dizajn modern

Kod: CLEOALT
lek 255.959,89
- +
Masat
l.100xw.85cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Lulëzimi i kopshtit të projektit Talenti Cleo i bërë në Itali
Karrige lëkundëse e jashtme Cleo by Talenti karakterizohet nga një strukturë dru tik, përforcime strukturore në çelik inox dhe vende të mbështetura nga shirita sintetikë sintetikë specifikë për përdorim të jashtëm.
Pëlhura është në dispozicion në dy variante: ecrù dritë mélange ose bronzi mélange.
Jastëkë në pëlhurë, të heqshëm, të lehtë për t’u larë dhe rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. Mbushje e shpejtë e shkumës së thatë. Këmbët në pluhur alumini të lyer me gri.

PERDORIMI DHE MIRMBAJTJA:
Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në dimër, në mbrëmje, ose në rast shiu të shpeshtë. Nëse dëshironi të blini mbulimin, kërkoni një kuotë nga: klienti@viadurini.it .
Lani jastekët e rrobave me një cikël normal në një temperaturë maksimale prej 40 ° C. Mos thaheni. Mos e hekurosni.
Për mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e drurit, ju rekomandojmë të përdorni "çantën e kujdesit të drurit". Pikat e vogla sipërfaqësore për shkak të vajit ose produkteve të tjera ushqimore duhet të hiqen menjëherë, para se druri të mund t'i thithë ato në thellësi. Duke qenë një material natyral, ju mund të vëzhgoni ndryshime në ngjyra ose madje edhe çarje për shkak të shkallës së lagështisë dhe ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies