Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Karrige në natyrë me strukturë çeliku dhe endje nga Kubu Homemotion - Lucinda

Kod: LUCINDA1
lek 30.101,23 lek 42.161,66 -29%
- +
Material
Ndërthurja e kubu dhe çelikut
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Thellësia (cm)
62
Lartësia (cm)
90
Viadurini Living

Karrige në natyrë me sedilje dhe mbrapa e veshur me endje kubu.

Struktura çeliku , endje kubu. Përfundim natyral i bazuar në nitrocelulozë.
Rekomandohet të mos e ekspozoni sendin në rrezet e diellit dhe motin e keq.

Ngjyrat e disponueshme :
  • Gri;
  • natyrore

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi