Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk dizajni klasik në kadife dhe dru të ngurtë - Jelena

Kod: JELENA
lek 25.926,33 lek 32.633,13 -21%
- +
Masat
H.72 x L.50 x P.58 cm H seduta 44 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
dru i ngurtë
Viadurini Collezione Living
Jelena është një karrige e veçantë që jeton e mbuluar në pëlhurë me efekt kadife dhe me këmbë të zeza të forta prej druri .

Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme për vendin:
  • blu;
  • gri.
NB: Jo i lëvizshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies