Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk dizajni modern me këmbë prej druri Fan

Kod: FAN
lek 48.849,60 lek 61.062,00 -20%
- +
Masat
H 80 x 65 x 75 cm
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Viadurini Living
Kolltuk dizajni modern me këmbë prej druri Fan. Kolltuk i mbuluar me tapiceri i mbuluar me pëlhurë anti-njollë. Këmbët në dru natyrale të ahut.
Në dispozicion në ngjyra të ndryshme.
Materialet: Dru, pëlhurë
Mirëmbajtja: Pastroni me një leckë të thatë.
Kuvendi: Lehtë një person.
Pesha e njësisë: 17,60 kg

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies