Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk dizajni modern me tapiceri lëkure faux gri Daria

Kod: DARIA
lek 14.014,23
- +
Masat
kolltuk H.74 x L.63 x P.60 cm; selia H.40 (pjesa e poshtme) - H.50 (pjesa e sipërme) cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Collezione Living
Kolltuk dizajni modern me tapiceri lëkure faux gri Daria
- tapiceri lëkure faux gri
- strukturë metalike e kromuar, Ø16 mm

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies