Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Kolltuk i mbushur mbi lekure faux me baze kromi Kelly, e bere ne Itali

Kod: KELLY
lek 86.988,33 lek 117.419,22 -26%

madein_italy

- +
Material
lëkure metalike dhe faux
Masat
H67 x L75 x P75 ulur lart 39 cm
Koha e dërgimit
25 ditë pune
Viadurini Living
Karrige projektimi mbi eko-lëkure të bëra në Itali Kelly
E rehatshme dhe me një dizajn modern, kolltuku Kelly është perfekt për të furnizuar dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit ose zyrën. Funksionaliteti dhe rehatia optimale kombinohen me kërkime të kujdesshme estetike, duke krijuar një plotësues unik mobiljesh. Prodhimi kryhet tërësisht në Itali në një mënyrë artizanale nga një ndërmarrje e specializuar në sektor.

Baza është bërë prej metali me një përfundim modern të kromuar, por vendi është i veshur me eko-lëkurë të zezë.
Përveç asaj të paraqitur në foto, tipologji dhe ngjyra të ndryshme janë në dispozicion për veshjen. Isshtë e mundur të zgjidhni midis lëkurës, eko-lëkurës, lëkurës, mikrofibrit, teknofibrës dhe shumë materialeve të tjera mes tyre një lloj të veçantë eko-lëkure të papërshkueshëm nga zjarri Class 1 IM gjë që e bën Kelly Chair gjithashtu të përshtatshme për ambiente kontraktuale si restorante, bar dhe hotel .

Produkte të shikuara së fundmi