Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk i projektimit të veshur me susta në lëkurën sintetike kafe të oksiduar Sally

Kod: SALLY
lek 34.835,37 lek 43.544,22 -20%
- +
Material
pelle sintetica e metallo
Masat
L 63 x H 83 x P 67 cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Collezione Living
Kolltuk i projektimit të veshur me susta në lëkurën sintetike kafe të oksiduar Sally
Kolltuk i veshur me susta në lëkurë sintetike, në moshë kafe. Struktura e çelikut të veshur me pluhur. Fshini me një leckë të lagur. Mund të hiqet si në studim ashtu edhe në zonën e banimit.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies