Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk Iaia nga My Home, e bërë me dru ahu dhe pëlhurë, dizajn modern

Kod: IAIA
lek 238.842,51

madein_italy

- +
Material
dru ahu dhe pëlhurë
Masat
H93xL77xW80 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Dizajn modern kolltuk Iaia nga My Home, dru ahu dhe pëlhurë, e bërë në Itali.
Përmasat e mëdha femërore dhe të nënës e bëjnë Iaia një kolltuk të vogël me një personalitet unik dhe njëjës.
Format e shpinës dhe sediljes karakterizohen nga rrezet e buta të lakimit dhe trashësia e dritës.

Struktura prej druri e ahut e pikturuar; strukturë dhe prapa në rreshtim gome poliuretani dhe rreshtim të fibrave poliestër. Tapiceri pëlhure.
Falë modelit të tij delikat, është e përshtatshme për të mbushur me zemër të lehtë çdo cep të shtëpisë.

Dimensionet: H 93 x L 77 x D 80 cm

NB .: Prodhuar në Itali. Për ta rregulluar atë, na kontaktoni në info@viadurini.co.uk.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies