Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk kadife Jolie My Home, e prodhuar në Itali dizajn të cilësisë së mirë

Kod: JOLIE
lek 319.924,84

madein_italy

- +
Material
druri, çeliku dhe kadifeja
Masat
H73xL80xW74 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Kolltuk prej kadifeje të projektimit të cilësisë së mirë My Home Jolie e bërë në Itali.
E rehatshme dhe joformale, Jolie është një kolltuk i vogël që ju fton të lini të përqafoheni në përqafimin e saj.
Falë tapiceri prej kadifeje, e zhvendosur këndshëm, ju mund të dekoroni shtëpinë tuaj me stil dhe kreativitet.

Kornizë druri e mbuluar me shkumë poliuretani dhe patë poshtë. Baza çeliku e llakuar Peltrox. Tapiceri prej pëlhure kadifeje vintage jeshile.
Kombinimi i materialeve është zgjidhja perfekte për të arreduar zonën tuaj të jetesës me stil dhe elegancë.

Matjet: H 73 x L 80 x D 74 cm

NB Nëse doni të rregulloni kolltukun tuaj Jolie, mos ngurroni të na kontaktoni në.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies