Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk klasik i veshur me susta për dhomën e ndenjes në Kapitonnè Velvet Grey - Melantha

Kod: MELANTHA
lek 21.521,85 lek 26.927,34 -20%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Viadurini Collezione Living

Kolltuk klasik i dhomës së ndenjes me tapiceri me vend gri prej kadifeje prej kadifeje dhe baza druri multilayer.

Përbërësit mobilim të një zone të gjallë ose zonë relaksimi duhet të jenë jashtëzakonisht të rehatshme, duke mirëpritur dhe të ofrojnë një relaksim magjepsës për të kapërcyer sa më mirë mbrëmjen e leximit ose shikimin e një filmi.
Kolltuku i duhur është në gjendje të rikrijojë një hapësirë stili dhe dizajni dhe do të jetë jo vetëm një element funksional, por edhe një element dekorativ.

Melantha është një kolltuk i veshur me susta me një stil klasik bashkëkohor dhe linja rrethuese dhe të rehatshme, i veshur me susta në kadife gri të ngritur dhe me një strukturë druri multilayer .

Features:
  • Mirëmbajtja: pastroni me një leckë të lagur;
  • Kuvendi: një person i lehtë;
  • Stackable: jo;
  • Pesha ju. : 6.70 kg.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies