Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuku i dhomës së ndenjes Wilma nga My Home, dizajn i cilësisë së mirë i bërë në Itali

Kod: WILMA
lek 277.181,44

madein_italy

- +
Material
druri dhe pëlhura
Masat
H93xL76xW88 cm
Koha e dërgimit
Javët 8/9
My Home
Kolltuk i projektimit të vjollcës My Home Wilma, prej pëlhure, e bërë në Itali
Wilma është një kolltuk i thjeshtë që vjen nga përzierja e tre vlerave jetësore: heshtja, përqendrimi dhe harmonia.
Shtë e vështirë të lodhesh nga Wilma, e cila është jashtëzakonisht e rehatshme dhe mikpritëse.

Kornizë druri e mbuluar me shkumë poliuretani me densitet të diferencuar dhe rreshtim të fibrave poliestër.
Mbulo në pëlhurë me gri të bardhë dhe bazën në çelik të llakuar Peltrox.

Matjet: H 93 x L 76 x D 88 cm

Falë përzierjes së tij të materialeve është lehtësisht i adaptueshëm në çdo kontekst të brendshëm duke e bërë atë unik dhe elegant.

NB. : Për të rregulluar këtë produkt, shkruani një email në .

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies