Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Komplet i çmendur i Myyour Crazy prej 6 mbajtësve përkrenare në mur

Kod: 90014CRAZY
lek 48.549,30 lek 65.541,54 -26%

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Masat
26x15,8xH36 cm
Designer
CrousCalogero
Koha e dërgimit
3/4 javë
Myyour
Set prej 6 varëse rrobash / varëse rrobash murale të çmendura , të përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
Mbajtëse helmete në mur me një ndarje xhepi dhe një goditje rrobash.
Për dashamirët e motoçikletave, qofshin ato të motoçiklistëve profesionistë apo studentë në skuterin e tyre të parë, përkrenarja është një element personal po aq i rëndësishëm sa vetë biçikleta dhe për këtë arsye meriton një vend të veçantë për t’u ruajtur.
Një risi absolute, mbajtësi i helmetit Crazy Head është i destinuar të bëhet një domosdoshmëri e domosdoshme në shtëpitë e motoçiklistëve, skuterëve dhe entuziastëve të biçikletave. Propozuar nga Myyour si një pjesë e re dhe argëtuese e mobiljeve, ai shndërron funksionalitetin e tij në shumë funksionalitet falë ndarjes së xhepit të përshtatshëm dhe varëses praktike. Mund të përdoret gjithashtu si një mbajtës inovativ dhe i lirshëm i kapelave.
Mbajtësi i helmetës Crazy Head është furnizuar i plotë me një pllakë për montim në mur me vida të përshtatshme.

SI T CH ZGJEDHNI NGJYRN
Crazy Head është në dispozicion në ngjyra të ndryshme.
Shikoni grafikun e ngjyrave dhe tregoni kodin e ngjyrës së dëshiruar në kutinë e duhur.
Mund të zgjidhen edhe 6 ngjyra të ndryshme (një e ndryshme për copë)

Mbarimi : SHTETI I SHTYPUAR I EMBUAR
Jo vetëm dizajni dhe teknologjia bëjnë ndryshimin në produktet Myyour : edhe sa i përket materialeve, kompania nga Padova është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri të veçantë të quajtur Poleasy® , i zhvilluar përmes një hulumtimi pune të realizuar për vite me radhë. eleminimi i mikroporozimeve sipërfaqësore që janë përgjegjës për formimin e patinave të pamëshirshme dhe, me kohë, gjithashtu të çarjeve të mundshme.
Poleasy® , një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour me sipërfaqe më kompakte dhe perfoamance vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV u stabilizua për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësor.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies