Panele Dekorative për Kuzhinën - I Përshtatshëm për Muret e Shtëpisë Tuaj

6 Produkte

Panele për Mure Kuzhine me Dizajn të personalizueshëm

Në këtë seksion do të gjeni një përzgjedhje të modeleve dhe imazheve të zbatueshme për një idere italiane të paneleve për muret e kuzhinave, banjove dhe shtëpisë në përgjithësi.

Këto panele përfaqësojnë një zgjidhje moderne dhe elegante për të dekoruar dhe mbrojtur murin tuaj si një alternativë ndaj mbulesave të zakonshme të pllakave.

Sipërfaqja homogjene e panelit dallohet kryesisht nga mungesa totale e nyjeve që lejon një pastrim të shpejtë dhe të plotë.

Paneli mund të montohet lehtësisht në një autonomi të plotë dhe ka shumë përparësi, duke përfshirë:

 • Cilësia: Paneli inovativ i përbërë nga dy fletë alumini me një bërthamë polietileni.

 • Rezistenca: Certifikimi CATAS për rezistencë ndaj nxehtësisë, lëngjeve dhe gërvishtjeve.

 • Mbrojtja: Trajtim mbrojtës për të garantuar ngjyra intensive që zgjasin me kalimin e kohës.

 • Përputhshmëria: I përshtatshëm për gaz, qeramikë elektrike qelqi ose pllaka induksioni.

Për më shumë informacion ose pyetje, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi në gjendje t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në