Krishtlindjet dhe Pushimet - Dekoroni Tryezën e Krishtlindjes me Pjata, Gota dhe Mbulesa Tavoline

269 Produkte
Viadurini Kitchen
lek 8.585,45 lek 10.731,81  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 10.885,12 lek 13.606,40  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 7.665,58 lek 9.581,97  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 11.115,10 lek 13.893,87  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 6.362,43 lek 7.953,04  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 6.822,36 lek 8.527,96  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 13.568,08 lek 16.960,10  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 8.508,80 lek 10.635,99  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 11.191,75 lek 13.989,68  - 20%
Viadurini Kitchen
lek 11.191,75 lek 13.989,68  - 20%
Faqe 1 të 12
Pjatat e Krishtlindjeve, gotat dhe mbulesat e tavolinave për të dekoruar dhe shtruar tryezën gjatë pushimeve

Krishtlindja është një mundësi për të dekoruar tryezën me pamjen tuaj të Krishtlindjes: efekti surprizë për miqtë dhe familjen është i garantuar. Dekoratat

tuaja të tryezës së Krishtlindjes do të mahnisin të dashurit tuaj, miqtë tuaj dhe të gjithë mysafirët dhe darkat tuaja. Dekorimet e tryezave të Krishtlindjeve janë thelbësore. Në këtë seksion do të zbuloni të gjitha koordinatat tona të veçanta , ideale për darkën e Krishtlindjeve.

Kemi shumë produkte të dizenjuara vetëm për festa dhe raste të veçanta :
 • Syzet e Krishtlindjeve ,
 • Pjata e Krishtlindjeve ,
 • Mbulesa tavoline për Krishtlindje .

Ju do të zbuloni shumë motive të Krishtlindjeve dhe dekorime me ngjyrë të thjeshtë në tonet klasike të kuqe, ari dhe argjendi ; do të keni një zgjedhje të gjerë ngjyrash dhe modelesh që variojnë nga ato më klasiket deri te ato më bashkëkohoret, siç janë motivet e stilit skandinave.

Në Viadurini, pavarësisht nëse përqendroheni në elegancën , zgjidhni zgjedhjet e Krishtlindjeve që janë më në përputhje me dekorin, ose lërini të tundoheni nga ngjyrat e gjalla dhe karakteristike të festave , gjithmonë do të gjeni atë që ju nevojitet për të rikrijuar atmosferën e duhur dhe një tryezë elegante
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në