Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë dyshemeje projektuesi italian Raiatea nga Aldo Bernardi, produkt i punuar me dorë

Kod: OS.A5.01
lek 138.340,47

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Aldo Bernardi
Ky artikull nuk mund të shitet në SH.B.A.
Kontaktoni me ne nëse jeni të interesuar të blini më shumë se një artikull, ne do t'ju ofrojmë një zbritje të madhe!
Llambë dyshemeje projektuesi italian Raiatea nga Aldo Bernardi, 2x120 W.

Prizë E27
Fuqia 2x120 W
Pesha 7300 gr
IP 20
Llamba e dritës nuk është e përfshirë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies