Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë bashkëkohore e murit në çelik inox me shirit llambë ecrù Sofia

Kod: SOFIA
lek 49.750,51 lek 67.168,20 -26%
- +
Material
çelik inox
Masat
L.30 x H.47 x P.14 cm
Ngjyrë
Steeleliku / ecru
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Lighting
Llambë bashkëkohore e murit në çelik inox me shirit llambë ecrù Sofia
Sofja është një llambë muri me një dizajn tërheqës, e karakterizuar nga një strukturë çeliku. Falë stilit të tij të gjithanshëm, ai mund të përdoret në çdo ambient shtëpie ose zyre.
Llambë E14 40W e përfshirë.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies