Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Llambë hekuri e pezulluar me kordon pambuku artizanal prodhuar në Itali - Ufo

Kod: UFO1
lek 38.075,07 lek 52.924,34 -28%

madein_italy

- +
Material
Hekur
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini Lighting

Llambë hekuri e punuar me dorë me kabllo të zezë pambuku prodhuar në Itali.

Kjo llambë pezullimi ka një strukturë hekuri të përfunduar në korten që i jep produktit një prekje fshatare dhe një kabllo elektrike të pambukut të zi me bazë fiksuese për montimin në tavan.
Punuar me dorë në Itali, kjo llambë është bërë me lëndën e parë të cilësisë që sigurojnë një produkt të ngurta dhe të fuqishme përfundimtar me një dizajn të mrekullueshëm cilësisë së mirë.
Stili që e dallon këtë artikull është i thjeshtë dhe klasik por rishikohet në një çelës bashkëkohor për t'i dhënë jetë një objekti të aftë të përfaqësojë jo vetëm një llambë të thjeshtë, por edhe një plotësues dekorativ të vërtetë, i aftë të revolucionarizojë pamjen e një dhome edhe kur ajo ndalet.
Zgjedhja e llojit të duhur të llambës brenda shtëpisë ka një rëndësi themelore për të krijuar atmosferën më të përshtatshme në gjendje të martohet në mënyrë të përsosur me pjesën tjetër të mjedisit, duke ndihmuar në pasurimin e estetikës së saj. Llambat e varura padyshim përfaqësojnë një kategori aksesorësh që pushtojnë qendrën e vëmendjes brenda dhomës, duke u bërë protagonistë për nga madhësia dhe dizajni.

Llamba / foleja: E27 230V

Madhësitë e disponueshme :

  • diametri 40 x H 100 cm;
  • diametri 25 x H 100 cm.
NB: llamba nuk përfshihet.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi