Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë moderne me një dritë murale në Isernia qeramike gri

Kod: ISERNIA
lek 6.606,71
- +
Material
qeramike
Masat
L22 x P8.5 x H7.5 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë
Viadurini Lighting
Zbatim i dizajnit modern në qeramikë gri Isernia gri
Isernia është llambë muri e bërë nga qeramike gri.
Falë modelit të saj inovativ dhe metropolitane do të jetë perfekte të mobiloni të gjitha ambientet e shtëpisë tuaj dhe kontratat me stil.

NB: është përgatitur për një llambë G9 MAX 20W (pa përfshirë).

Shkruaj në klienti@viadurini.it dhe kërko më shumë informacion.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies