Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë murale moderne e bërë nga qelqi dhe pëlhura e bardhë Terelle

Kod: TERELLE
lek 11.011,18
- +
Material
qelqi, pëlhura dhe metali
Masat
Ø.16 / 11 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë
Viadurini Lighting
Llambë moderne xhami dhe e bardhë Terelle
Terelle është llambë muri me një strukturë metalike të bardhë të errët dhe shandan dyfishe.
Të dy shandanët ndahen në këtë mënyrë: e jashtme në xhami dhe e brendshme në pëlhurë të bardhë.

Falë modelit të tij modern, të pastër dhe të sinqertë ai mund të vendoset në çdo mjedis shtëpiak dhe kontraktues.

NB: është përgatitur për përdorimin e një llambë E27 max 60W (nuk përfshihet në çmim).

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies