Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë muri dizajni modern në çelik L13xH 3,5x Th.10 cm Kaly

Kod: KALY
lek 14.414,64

madein_italy

- +
Peshë
0,26kg
Viadurini Lighting
Llambë murature me dizajn modern në çelik, gjatësi 13x lartësi 3,5 x trashësi 10 cm, Kaly

Llambë muri e disponueshme në disa madhësi, e bërë nga pllaka çeliku të palosur dhe e pikturuar me pluhura epoksi me dekorim dore. Modul LED i voltazhit të integruar të rrjetit me difuzorë metakrilate të opalit në anët e sipërme dhe të poshtme të trupit të cilat lejojnë emetim të drejtpërdrejtë dhe indirekt të dritës.
Kaly është gjithashtu në dispozicion në ngjyra të personalizuara. Kërkoni një kuotë në: customers@viadurini.it .
100% Prodhuar në Itali produkt.
Llamba: 1 x 8w - LED 600 Lm (nuk përfshihet).

Ky koleksion i llambave të projektimit u krijua dhe u krijua nga artizanë që kanë përvojë mbi pesëdhjetë në sektor dhe që kanë sjellë cilësi italiane në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar në fushën e ndriçimit. Krijimet ndërthurin modelin dhe traditën , duke kombinuar inovacionin teknologjik me krijimtarinë artizanale. Risia e vazhdueshme dhe përsosmëria cilësore janë gurthemelet në të cilat sillet kërkimi për stilin e tij. Rezultati është një koleksion të pasur duke filluar nga pezullimi dhe llambat moderne mur dhe tabela llambat kat projektuesi llambat, cilësia e të cilit është garantuar nga përpunimi metodat që duken në traditën e prodhimit italian, si një referencë të vetme të prodhimit.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies