Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mbajtësi i shisheve i montuar në mur Amin Big, fund i kuq, L45xH45xP13,6cm

Kod: AMIN BIG ROSSO
lek 21.822,15

madein_italy

- +
Material
PMMA
Masat
L 45 x H 45 x P 13,6 cm
Ngjyrë
e kuqe transparente
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Living
Mbajtësi i shisheve i montuar në mur Amin Big, fund i kuq, L45xH45xP13,6cm
Amin Big është bërë nga 100% PMMA nga polimere vergin. Mund të ruajë 4 shishe standarde verë dhe shampanjë. Struktura modulare.
Karakteristikat e pleksiglës (izolim termik i papërshkueshëm nga uji, i papërformueshëm, i pandryshueshëm, izolimi termik) e bëjnë këtë artikull një pjesë mobiljesh shumë të gjithanshme. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i saj mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës. Plexiglasa PMMA nga polimeret e virgjëra të përdorura është jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe anti-bakteriale. 100% e riciklueshme, përputhet me UNI EN 71-3: 200. Projektuar , zhvilluar dhe prodhuar në Itali me materiale italiane .

Prodhuesi :
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e cila është e përqendruar fuqimisht në evolucionin e tendencave të projektimit dhe në funksionalitetin e Plexiglas . Falë përvojës së fituar në dy gjenerata, është në gjendje të shndërrojë një koncept në një objekt: orendi, pajisje shtesë, ndriçim ... të gjitha sendet thelbësore në peizazhin vendas.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies