Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mbjellës i projektimit modern në dru dhe beton Lule

Kod: FLOWER FIORIERA
lek 21.521,85 lek 26.927,34 -20%
- +
Material
dru dhe çimento
Masat
H 97 x W 40 x D 40 cm
Koha e dërgimit
2 javë pune
Viadurini Living
Mbjellës i projektimit modern në dru dhe beton Lule
Mbjellës betoni me këmbë druri të ngurtë akacie.
Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, në vende të strehuara ose nën mbulesë.

Matjet: H 97 x W 40 x D 40 cm;
Mirëmbajtja: rekomandohet pastrimi me një leckë të lagur.

Për më shumë informacion dhe / ose vlerësime mos hezitoni të na kontaktoni në klienti@viadurini.it.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies