Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Mbulesa duvet në liri natyral për shtretër, me madhësi të vetme dhe me madhësi të plotë King Made in Italy - Blessy

Kod: BLESSYPIU3
lek 19.119,42 lek 28.679,12 -33%

madein_italy

- +
Material
lino
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Textile

Mbulesa duvet për madhësi mbreti, të vetme ose me përmasa të plota me liri me ngjyra natyrale, të bëra me dorë në Itali.

Blessy është një mbulesë luksoze moderne dhe minimale e punuar me dorë në Itali në OEKO-TEX® Standard 100 liri të çertifikuar, me ngjyra natyrale.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkte gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, i cili lejon të identifikoni ato produkte që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumit.

E përkryer për të dhënë ndjenja të këndshme në dimër dhe freski delikate gjatë verës.
Në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
 • 250x200 +40 cm madhësi mbreti
 • 200x200 +40 cm madhësi të plotë
 • 160x200 +40 beqare.
Ky artikull është bërë me masa më të bollshme për të marrë parasysh tkurrjen për shkak të larjes së ujit. Masat janë të bollshme rreth 40 cm në krahasim me masat standarde, për të bllokuar më mirë mbulesën e duvetit nën dyshek.
Hapja në fund përgjatë tërë gjerësisë lehtëson futjen e duvetit.
Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatik, nuk mban pluhur;
 • ndër fibrat më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erë të keqe;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies