Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Mbulesa dyshe për dyshe në krem dhe liri natyral të bëra në Itali - Bekimi

Kod: BLESSYPIU2
lek 19.119,42 lek 28.679,12 -33%

madein_italy

- +
Material
lino
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Textile

Mbulesa duvet e një cilësie të lartë për madhësinë e mbretit, të vetme ose me madhësi të plotë në krem dhe liri natyral të dyfishtë të fytyrës, të bëra me dorë në Itali.

Blessy është një mbulesë inovative për dyshe me dy fytyra të bëra në Itali me dorë në liri të çertifikuar OEKO-TEX® Standard 100 , me një stil modern, në njërën anë të bardhë me krem dhe nga ana tjetër natyrale.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkte gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, i cili lejon të identifikoni ato produkte që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori

I përshtatshëm për t'ju dhënë ndjesi të këndshme në dimër dhe freski delikate gjatë verës.

Në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
 • 250x200 +40 cm madhësi mbreti
 • 200x200 +40 cm madhësi të plotë
 • 160x200 +40 beqare.
Ky artikull është bërë me masa më të bollshme për të marrë parasysh tkurrjen për shkak të larjes së ujit. Masat janë të bollshme rreth 40 cm në krahasim me masat standarde, për të bllokuar më mirë mbulesën e duvetit nën dyshek.
Hapja në fund përgjatë tërë gjerësisë lehtëson futjen e duvetit.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatik, nuk mban pluhur;
 • ndër fibrat më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erë të keqe;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies