Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Mbulesa e krevateve me madhësi të plotë ose dyshe me dyshe me liri me ngjyra natyrale të bëra në Itali - Chiana

Kod: CHIANAPIU3
lek 24.524,91 lek 36.787,35 -33%

madein_italy

- +
Material
lino
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Textile

Mbulesë dyshe me cilësi të lartë në liri të pastër natyral, krevat dopio ose me madhësi të plotë të punuara në Itali.

Chiana është një mbulesë dyshe e rehatshme dhe e ngrohtë e bërë në Itali me dorë, prejardhje e çertifikuar OEKO-TEX® Standard .
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkte gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, i cili lejon të identifikoni ato produkte që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori

Ngjyra e saj natyrale dhe qëndisja e bëjnë atë të përshtatshme për të dhënë ndjesi të këndshme të dimrit dhe freski delikate të verës.
Në dispozicion në dy madhësi të ndryshme:
 • 250x200 +40 cm krevat dopio;
 • 200x200 +40 cm krevat me permasa te plota.
Chiana është bërë me masa më të bollshme për të marrë parasysh tkurrjen për shkak të larjes së ujit. Masat janë të bollshme rreth 40 cm në krahasim me masat standarde, për të bllokuar më mirë mbulesën e duvetit nën dyshek.
Hapja në fund përgjatë tërë gjerësisë lehtëson futjen e duvetit.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatik, nuk mban pluhur;
 • ndër fibrat më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erë të keqe;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies