Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Mbulesa duvet për madhësinë e mbretit ose krevat me përmasa të plota në liri të bardhë të bëra në Itali - Chiana

Kod: CHIANAPIU
lek 24.524,91 lek 36.787,35 -33%

madein_italy

- +
Material
lino
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Textile

Madhësia e mbretit ose mbulesa duvet me madhësi të plotë për shtratin në liri të bardhë të pastër, të punuar me dorë në Itali.

Chiana është një mbulesë e rehatshme me cilësi të lartë duvet të punuar me dorë në Itali në liri të çertifikuar OEKO-TEX cert Standard 100 .
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik certifikimi dhe kontrolli në fushën e lëndëve të para të tekstilit, produkteve gjysëm të gatshme dhe produkteve të përfunduara në të gjitha fazat e përpunimit, i cili lejon të identifikoni ato produkte që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori .

Ngjyra e saj e bardhë me krem dhe qëndisja e hapur e bëjnë atë luksoze dhe plot stil.
Delikate dhe elegante, është ideale për të dhënë ndjesi të këndshme në dimër dhe freski delikate gjatë verës.

Në dispozicion në dy madhësi të ndryshme:
 • 250x200 +40 cm madhësi mbreti
 • 200x200 +40 cm madhësi të plotë
Chiana është bërë me masa më të bollshme për të marrë parasysh tkurrjen për shkak të larjes së ujit. Masat janë të bollshme rreth 40 cm në krahasim me masat standarde, për të bllokuar më mirë mbulesën e duvetit nën dyshek.
Hapja në fund përgjatë tërë gjerësisë lehtëson futjen e duvetit.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatik, nuk mban pluhur;
 • ndër fibrat më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erë të keqe;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies