Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mobilje moderne për banjë të pezulluar L 121cm në Melamine Made in Italy - Bergen

Kod: BERGEN3
lek 142.744,94 lek 199.842,91 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 121 x P 46,5 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje për banjë të pezulluara vendosen L 121 cm të punuar me dorë në Itali në melaminë.

Bergen është një përbërje efikase e mobiljeve të banjës me mur të bërë në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij bashkëkohor dhe funksional, do të jetë perfekt për t’u integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë melamine rezistente ndaj gërvishtjeve prej W 120 x D 45 x H 50 cm, e karakterizuar nga dy sirtarë me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një lavaman i integruar i bardhë qeramik me një tejkalim të W 121 x D 46.5 x H 2 cm;
  • një pasqyrë me kornizë alumini saten prej L 120 x P 2 x H 60 cm me llambë të udhëhequr me shkëlqim të lartë me dritë natyrale 4500k (nuk mund të zëvendësohet), led2835, 60led / m, 10W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 1200 Lumen, IP44 , RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Alsoshtë gjithashtu në dispozicion në katër ngjyra të ndryshme:
  • havana;
  • të bardhë;
  • blu;
  • Brown.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies