Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mobilje moderne për banjë të varur në mur Iquba 3, fundi gri lisi

Kod: 3
lek 176.679,39 lek 238.542,21 -26%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune nga porosia e vendosur.
Lab 21
Mobilje banjo moderne të varura në mur, Iquba 3, fundi gri lisi, i bërë në Itali
Ky grup mobiljesh për banjo është bërë me materiale rezistente ndaj ujit dhe varet janë të pajisura me një mekanizëm të butë të ngushtë " Blumotion ".

Karakteristikat teknike
Njësia e vanitetit montuar në mur L 122 x H 45 x D 45 cm, e bërë me panele të laminuara 18 mm, rezistencë ndaj ujit të klasit V100 E1
Lëvorja e lisit gri
Lavaman në dispozicion në të majtë ose në të djathtë.

Ky grup përfshin:
Njësia e kotësisë së dy dyerve L81 x H44 x D45 cm
Njësi Vanity me 2 sirtarë L41 x H44 x D 45 cm
Varet e buta të ngushta
Top i mprehtë mermer i bardhë L122 x 45 cm

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies