Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mobilje moderne të pezulluar të banjës në Melamine Made in Italy - Belbel

Kod: BELBEL10
lek 131.433,45 lek 184.006,83 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 140 x P 46 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
melamine dhe mdf
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje banjo me dizajn modern të pezulluara në melamine dhe MDF, të punuar me dorë në Itali.

Belbel është një përbërje e thjeshtë e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij elegant dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar në strukturën e gërvishtjes me mat, të lakuar strukturë melamine kundër gërvishtjes për lavaman të integruar të W 90 x D 45 x H 25 cm, i karakterizuar nga një sirtar mdf i mbuluar në PVC me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një bazë e pezulluar në melaminë të bardhë të lyer me rezistencë ndaj gërvishtjes dhe majë të bardhë me lustër në W 90 x D 45 x H 27 cm, e pozicionuar lirshëm dhe e karakterizuar nga një sirtar mdf i veshur me PVC me mbyllje rrëshqitëse, të butë të ngushtë dhe dorezë;
  • një lavaman i integruar i bardhë qeramik me tejkalim të W 91 x D 46 x H 2 cm;
  • një pasqyrë me kornizë abs në L 100 x P 2.5 x H 95 cm dhe llambë LED me dritë të ftohtë 6000k (jo të zëvendësueshme), 15W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 1200 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++ .
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • frontet me efekt konkret;
  • frontet e bardha mat.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies