Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mobilje për banjë me dizajn të pezulluar në Melamine dhe MDF të Bardhë të bëra në Itali - Yoyo

Kod: YOYO2
lek 164.466,99 lek 230.253,79 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 120 x P 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF dhe melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Seti i pezulluar i mobiljeve të banjës me dizajn modern në mdf dhe melamine të punuar me dorë në Itali.

Yoyo është një përbërje e veçantë e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij elegant dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një top mdf i boksuar i bërë me teknologji të palosshme me një sipërfaqe PVC rezistente ndaj gërvishtjeve në ngjyrën e bardhë mat e W 120 x D 45 x H 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse për tërheqje të metaleve të galvanizuar)
  • një lavaman banjo me pluhur qeramike të bardhë me një buzë të hollë W 50 x D 39 x H 13 cm;
  • një bazë melamine me një sirtar të butë të ngushtë prej L 60 x P 45 x H 27 cm;
  • një pasqyrë gjashtëkëndore me perimetër të udhëhequr në gjashtë anët e W 79 x D 2 x H 90 cm; udhëhequr është dritë e ftohtë 6000k (jo e zëvendësueshme), 10W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 1200 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme për bazën:
  • mozaik gri;
  • shkëmb;
  • lisi i mjaltë.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies