Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mobilje për Mobilje të Banjës së Pezulluar në Melamine dhe Gur natyror Grey - Macette

Kod: MACETTE
lek 209.012,22 lek 292.617,12 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 135 x P 46 x H 220 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
melamine dhe guri natyror
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
rrëshirë
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja e mobiljeve të banjës së pezulluar me një model modern, në melaminë të bardhë mat dhe gur natyral gri, të punuar me dorë në Itali.

Macette është një përbërje e thjeshtë e mobiljeve për banjë të pezulluara të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të saj elegant dhe modern do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar në melaminë të bardhë me lustër të bardhë me sirtar (me mbyllje rrëshqitëse dhe të butë të ngushtë) në dru të rimeso dhe merret me alumin të bardhë me lustër të matt të L 135 x P 45 x 37 cm;
  • një kubot mban sende në anën në bazë në gur natyror gri;
  • një lavaman countertop në rrëshirë të bardhë mat me trajtim kundër pikës, me diametër 42 x H 15 cm;
  • një pasqyrë muri e rregullueshme 180 ° me strukturë metalike W 48 x D 5 x H 140 cm.
Në dispozicion në përfundime të ndryshme për sirtarin:
  • sirtar i lyer me arra të vërteta amerikane;
  • sirtar i bardhë i lyer me melamin;
  • sirtar i vërtetë i rimeso i lisit natyral.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".
Përbërja nuk është e kthyeshme.

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies