Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

My vazo lëkure e brendshme / e brendshme me dritat RGBW H 120 cm

Kod: 70307 SKIN
lek 51.252,04 lek 69.190,26 -26%

madein_italy

- +
Masat
Ana e poshtme 33 ana e sipërme 60 H 120 cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Myyour
Myyour Skin vazo e jashtme / e brendshme RGBW H120 cm e bërë në Itali
Dizajni:
en & është Studio
Lëkura është një familje me vazo në formë lineare, sharmi i saj qëndron prapa strukturës së saj që shkakton dëshirën për t'i prekur ato. Përfundimi ekskluziv frymëzohet nga vëzhgimi i detajeve të të cilave jeton në mjedisin natyror që zbulon detaje dhe gjeometri që dukshëm janë të padukshme, por jo të parëndësishme: gjithçka ka lëkurën e vet. Lëkura, është familja e vazove që plotëson koleksionin Myyour. Pllaka fiksuese tokësore e furnizuar.
Madhësitë në dispozicion janë dy: S prej 55 cm me diametër për 60 cm lartësi dhe L prej 60 cm me diametër për 120 cm lartësi. Në të dy rastet, vrima për futjen e bimës është gjithmonë 32x32x23.5H cm.
Tani, falë ndriçimit RGB prej induksionit të rimbushshëm prej 3.5 W gjithashtu koleksioni i vazove Myyour shkëlqen me dritën e vet. Për versionin e rimbushshëm RGB, jetëgjatësia maksimale e baterisë është 8 orë dhe rimbushja bëhet me induksion, pra pa kontakt elektrik midis stacionit të karikimit dhe baterisë, për siguri maksimale dhe komoditet të përdorimit. Falë telekomandës është e mundur të kontrolloni në distancë madje disa anije në të njëjtën kohë. Për ata që e duan lojën e dritës dhe nuk janë në gjendje ta lëvizin vazon për ta rimbushur atë, Myyour siguron llambën RGB të kontrollueshme me telekomandë.

Mbarimi: POLEASY®
Jo vetëm dizajni dhe teknologjia bëjnë ndryshimin në produktet Myyour: edhe sa i përket materialeve, kompania nga Padova është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri special të quajtur Poleasy®, i zhvilluar përmes një hulumtimi pune të realizuar për vite me radhë. eleminimi i mikroporozimeve sipërfaqësore që janë përgjegjës për formimin e patinave të pamëshirshme dhe, me kohë, gjithashtu të çarjeve të mundshme.
Poleasy®, një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour me sipërfaqe më kompakte dhe perfoamance vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV u stabilizua për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësor.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies