Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

My vazo me shkëlqim në natyrë / shtëpie me dritat RGBW

Kod: NONVASO2
lek 66.467,49 lek 89.731,11 -26%

madein_italy

- +
Masat
L 35 x H 90 cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Myyour
Vazë shkëlqyese "Non Vaso" e mia për dritat RGBW të brendshme / të jashtme
Dizajni:
Massimo Zaniboni, Arkema Studio
Të jesh apo të mos jesh, ku është problemi? Duke mos qenë një vazo, por edhe duke qenë në thelbin / mungesën e saj: nuk është një dilemë intelektuale, është një ide e hapur për mundësi të pafundme. Boshllëku si një hapësirë ​​e lirë, e lirë nga trishtimi i materies, frymëzues në formë, surreal por i pranishëm, konkret dhe real. Flash e intuitës për të zgjeruar perceptimin: brenda, përtej, përmes. Por a nuk ishte një vazo? Në një ide të një modeli origjinal dhe provokues, i cili i jep një nyje surrealizmit, Non Vaso përqendron tipare teknike dhe funksionale që dinë shumë për rehati dhe lehtësinë e përdorimit. Forma boshe e vazo shndërron trishtimin e vazës boshe në energji konceptuale, por gjithashtu krijon një hapësirë ​​që mund të pushtohet në mënyrë krijuese: me një fabrikë të vërtetë, për shembull, por edhe me panele të dyanshme të dobishme për komunikim, për të cilat një groove në qendër të ndarjes. Anash për të krijuar një korsi dhe efekt balustrade.
Ndriçimi: 2 x RGBW LED 3.8W kabllo e rimbushshme (furnizohet)
Jo-anijet mund të përdoren gjithashtu jashtë falë shkallës së mbrojtjes IP66.

Në dispozicion në versionin me vrimë ose pa vrimë.

Mbarimi: POLEASY®
Jo vetëm dizajni dhe teknologjia bëjnë ndryshimin në produktet Myyour: edhe sa i përket materialeve, kompania nga Padova është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri special të quajtur Poleasy®, i zhvilluar përmes një hulumtimi pune të realizuar për vite me radhë. eleminimi i mikroporozimeve sipërfaqësore që janë përgjegjës për formimin e patinave të pamëshirshme dhe, me kohë, gjithashtu të çarjeve të mundshme.
Poleasy®, një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour me sipërfaqe më kompakte dhe perfoamance vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV u stabilizua për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësor.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies