Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Myyour Ampoule XL vazo e brendshme / e jashtme, dizajn modern, i bërë në Itali

Kod: AMPOULE XL 8040 1AMP
lek 65.966,98 lek 89.055,42 -26%

madein_italy

- +
Masat
ø 58 xh 205 cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Myyour
Dekoratë / vazo Myyour Ampoule XL për brendshme ose të jashtme të bërë në Itali
Dizajni : Federico Traverso
Një rënie nga forma arketipike dhe e pastër që në momentin e saj dinamik tregon poezinë e pabarabartë të dhuratës së një lule. Ky është mendimi frymëzues i një vazo gjigande për një lule të vetme, vepër që karakterizon çdo hapësirë me thjeshtësinë e saj, duke treguar magjinë e historisë së saj. Ampula XL shtrihet në lartësi 205 cm nga toka.
Dizajni i saj madhështor nuk është një gjigant me këmbë balte: Ampula XL në fakt, është e ankoruar fort në tokë falë kllapës së fiksimit dhe çakmakut që kontribuon për t'i dhënë asaj një stabilitet të mëtejshëm.

Poleasy oss të shtypura të shtypura përfundojë në dispozicion në ngjyra të ndryshme: shikoni grafikun e ngjyrave dhe tregoni në kutinë e duhur kodin e ngjyrës së dëshiruar.

Mbarimi: POLEASY®
Jo vetëm dizajni dhe teknologjia bëjnë ndryshimin në produktet Myyour: edhe sa i përket materialeve, kompania nga Padova është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri special të quajtur Poleasy®, i zhvilluar përmes një hulumtimi pune të realizuar për vite me radhë. eleminimi i mikroporozimeve sipërfaqësore që janë përgjegjës për formimin e patinave të pamëshirshme dhe, me kohë, gjithashtu të çarjeve të mundshme.
Poleasy®, një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour me sipërfaqe më kompakte dhe perfoamance vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV u stabilizua për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësor.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies