Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Myyour Pandora vazo moderne e jashtme / e brendshme e prodhuar në Itali

Kod: PANDORADARK
lek 52.653,46 lek 71.082,18 -26%

madein_italy

- +
Material
poleasy
Koha e dërgimit
3-4 javë
Myyour
Myyour Pandora vazo moderne e jashtme / e brendshme e prodhuar në Itali
Vazo shtëpie ose e jashtme e bërë në Itali nga zejtarë master për koleksionin Pandora by Myyour.

Pandora vjen me një strukturë poleazie të errët me perla të errët, pikturuar drejtpërdrejt në sipërfaqe dhe është në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
- L 118 x W 45 x H 78 cm mund të përdoret gjithashtu si një kuti akulli;
- L 45-25 x P 45 x H 98;
- L 45-25 x P 45-25 x H 78.

I përshtatshëm për të dekoruar dhomat tuaja me stil dhe elegancë; i përdorshëm individualisht ose në triptik.

Rregulloni gjithashtu vazon tuaj Pandora! Shkruaj në klienti@viadurini.it dhe kërko dosjen e mundshme të mbarimit.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies