Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Myyour Skin model modern vazo e jashtme / shtëpie H 60 cm, 2 copë

Kod: 70101 SKIN
lek 48.749,49 lek 65.811,82 -26%

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Masat
Ana e poshtme 33 ana e sipërme 55 H 60cm
Koha e dërgimit
3/4 javë
Myyour
Myyour Skin Poleasy vazo / dizajn i jashtëm i bërë në Itali H60 cm, 2 copë
Dizajni:
en & është Studio
Lëkura është një familje me vazo në formë lineare, sharmi i saj qëndron prapa strukturës së saj që shkakton dëshirën për t'i prekur ato. Përfundimi ekskluziv frymëzohet nga vëzhgimi i detajeve të të cilave jeton në mjedisin natyror që zbulon detaje dhe gjeometri që dukshëm janë të padukshme, por jo të parëndësishme: gjithçka ka lëkurën e vet. Lëkura, është familja e vazove që integron koleksionin Myyour: kjo koleksion është në dispozicion në dhjetëra ngjyra në versionin e ngulitur Poleasy me pllakën e fiksimit të tokës të furnizuar.
Madhësitë në dispozicion janë dy: S prej 55 cm me diametër për 60 cm lartësi dhe L prej 60 cm me diametër për 120 cm lartësi. Në të dy rastet, vrima për futjen e bimës është gjithmonë 32x32x23.5H cm.

Mbarimi: POLEASY® i ngulitur në dispozicion në ngjyra të ndryshme: shfaqni tabelën e ngjyrave dhe tregoni kodin e ngjyrës së dëshiruar në kutinë e duhur.

Jo vetëm dizajni dhe teknologjia bëjnë ndryshimin në produktet Myyour: edhe sa i përket materialeve, kompania nga Padova është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri të veçantë të quajtur Poleasy® , i zhvilluar përmes një hulumtimi pune të realizuar për vite me radhë. eleminimi i mikroporozimeve sipërfaqësore që janë përgjegjës për formimin e patinave të pamëshirshme dhe, me kohë, gjithashtu të çarjeve të mundshme.
Poleasy®, një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour me sipërfaqe më kompakte dhe perfoamance vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV u stabilizua për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësor.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies