Radiatorë Horizontale për Dhomën e Ndenjes - Made in Italy Ngrohje

Radiatorë horizontale për të ngrohur dhomën e ndenjes me dizajn italian. Radiatorë origjinalë dhe funksionalë të dizajni horizontal për të furnizuar dhe ngrohur mjediset shtëpiake.
3 Produkte
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 187.484,82 lek 217.685,72  - 14%
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 132.764,37 lek 149.210,41  - 11%
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 86.217,10 lek 91.101,07  - 5%

Radiatorë horizontale dhe radiatorë projektues horizontal për të ngrohur shtëpinë me prodhim në Itali.

Këto modele të radiatorëve janë shumë të kërkuar nga ata me probleme hapësinore ose duan një objekt unik të dizajnit për të mobiluar dhomën e tyre të jetesës.

Në Viadurini do të gjeni modele të radiatorëve horizontale si në versionin e ujit të nxehtë ashtu edhe në atë elektrik. Materialet e përdorura janë të një cilësie të lartë, radiatorët krom horizontalë prej çeliku inox dhe qelqi dhe alumini si të gjitha modelet e linjës së Radiatorëve Viadurini që mund të përdoren si horizontalisht ashtu edhe vertikalisht.
Dashamirët e dizajnit do të gjejnë modele me forma tradicionale lineare, drejtkëndore ose ovale, të valëzuara dhe në forma origjinale dhe unike.

Zgjidhni modelin tuaj të radiatorit të prodhuar në Itali që i përshtatet më së miri dekorit të shtëpisë tuaj. Kontaktoni me Shërbimin tonë të Ndihmës në rast dyshimesh ose pyetjesh.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në