Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Radiatorët e Chrome - Dizajn Modern

Radiatorët e kromit të dizajnit horizontal ose vertikal: ngrohjen e shtëpisë në një mënyrë luksoze dhe klasike

Me radiatorët krom vertikalë ju mund të krijoni një sistem ngrohje efikas dhe elegant të krijuar për të zbukuruar apartamente dhe shtëpi.

Në mesin e propozimeve tona do të gjeni modele të radiatorëve të dizajnit të kromuar të drejtpërdrejtë për ata që e duan stilin klasik, apo modele të lakuara, horizontale dhe vertikale me forma origjinale si një element kryesor me interaxis 40, 45 dhe 50 cm, ideale për një banjë ekskluzive dhe të bëjnë dhomat e shtëpisë unike, siç janë dhoma e ndenjes dhe dhoma gjumi.

Zbuloni të gjitha ofertat dhe çmimet për radiatorin tuaj kromatik të projektuesit! Mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje ose kërkoni një citat falas.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies